Praca w firmie Elektror

  • Odmiana

    "Especially in the production of steel blowers no blower is like any other. We ask the customers what they need, then we think about it in the team, and then we get going.”

    Rudolf Riegel, Team Leader Steel Production

  • Współpracownicy

    „Myślę, że w Elektrorze jesteśmy dobrzy, bo tutaj wysoko wykwalifikowani ludzie opracowują mądre rozwiązania. A na takie rozwiązania można wpaść tylko wtedy, gdy ma się wystarczająco dużo swobody; w pracy, ale też dla rodziny i w wolnym czasie."

    Christian Schweitzer, kierownik zespołu działu zbytu

  • Wsparcie

    „Przyszedłem do firmy Elektror w ramach studiów związanych z zawodem. Zrobiło na mnie wrażenie to, jak doświadczeni koledzy traktowali mnie jak pełnoprawnego członka zespołu. Stało się dla mnie jasne: chciałbym tu zostać.”

    Steffen Kraft, dział rozwoju

Together into the future!

Sukces naszego przedsiębiorstwa zależy od współpracowników, którzy każdego dnia z zaangażowaniem działają dla firmy Elektror. Do tego, oprócz partnerskiej pracy zespołowej i przejęcia odpowiedzialności, konsekwentna realizacja indywidualnych mocnych stron stanowi podstawę dla wspólnego celu.

Kształcenie i dokształcanie

Dzięki własnemu systemowi kształcenia budujemy wydajne, młode kadry we wszystkich dziedzinach. Dzięki ciągłemu zdobywaniu nowych kwalifikacji możemy planowo wspierać naszych współpracowników. Zaliczają się tutaj, oprócz seminariów specjalistycznych również wielomiesięczne programy trenerskie (coaching) czy miejsca pracy związane ze studiami.

Twoje kompetencje społeczne są dla nas ważne

Czy to przy budowaniu nowych relacji z klientami czy kooperacji z dostawcami: zawsze są ludzie, którzy komunikują się między sobą i pracują razem. Dlatego, oprócz Twoich kwalifikacji specjalistycznych, przywiązujemy dużą uwagę do Twoich umiejętności społecznych i Twojego zaangażowania. Partnerskie, uczciwe postępowanie ze sobą oraz otwarta komunikacja to ważne składniki naszej kultury przedsiębiorstwa. Elektror naznaczony jest przyjemną atmosferą pracy w zespole, przejrzystymi strukturami i krótkimi ścieżkami. Głowy i twórcy, którzy wykazują inicjatywę, są poszukiwani!

Zadania i wdrożenie

Chcesz aktywnie tworzyć swoje zadania, mieć wpływ na rozwój przedsiębiorstwa i przejąć odpowiedzialność? Zacznij od firmy Elektror! Oferujemy interesujące możliwości zarówno osobom zaczynającym pracę, doświadczonym i kadrom kierowniczym. Stawiamy przy tym na wiedzę fachową i wspieramy indywidualne cele. Kooperacyjny styl kierowania jako instrument otwartej komunikacji, praca na własną odpowiedzialność i regularne rozmowy w celu dokonania uzgodnień są przy tym dla nas bardzo ważne.

Ciesz się z możliwości pracy w dynamicznym przedsiębiorstwie, które oferuje Ci interesujące zadania i obiecujące perspektywy. Atrakcyjne pakiety wynagrodzeń i przyszłościowe świadczenia socjalne są u nas oczywistą sprawą. Zacznij z firmą Elektror swoją udaną przyszłość i wykorzystaj przy tym szanse rozwoju zawodowego i osobistego.

W ramach naszego planu wdrożenia w pierwszych tygodniach porozmawiasz z osobami kontaktowymi z różnych działów. W ten sposób, oprócz nowych twarzy, poznasz też procesy i interfejsy. W rozmowach z Twoimi przełożonymi zdefiniujesz wspólnie swoje zadania, cele oraz konieczne wsparcie. W ramach regularnych rozmów proces ten będzie kontynuowany.

Sieć wsparcia

W regularnych odstępach organizujemy festyny rodzinne, Dni Użytkownika i święta zakończenia roku. W obu niemieckich siedzibach istnieje możliwość jedzenia posiłków rano i popołudniu w naszej własnej stołówce.